Over ons

Logo's gemeenten en partners

Streekvereniging Zuidrand

Streekvereniging Zuidrand is een samenwerkingsverband tussen zeven gemeenten (Aartselaar, Borsbeek, Edegem, Hove, Kontich, Lint en Mortsel), met de steun van de provincie Antwerpen en de Vlaamse overheid.

Ze werkt aan projecten op het snijvlak van cultuur, erfgoed, toerisme en natuur-, landbouw- en landschapszorg. Door de unieke samenwerking tussen verenigingen en vrijwilligers versterken we de streekidentiteit.

 

 

 

Team Zuidrand

TEAM

Streekvereniging Zuidrand heeft vanaf januari 2018 haar stek gevonden in het Oud gemeentehuis te Kontich.

Dit dynamisch team zet dagelijks haar schouders onder de uitbouw van de vereniging om de Zuidrand verder te doen groeien.

Wannes De Laender

Wannes De Laender

Coördinator

wannes.delaender@dezuidrand.be

GSM nummer: 0483/56 01 68

Leen Cannaerts

Leen Cannaerts

Medewerker Onroerend Erfgoed        

leen.cannaerts@dezuidrand.be

GSM nummer: 0483/56 01 92

           

Michelle Segers

Michelle Segers

Medewerker Cultureel en Bouwkundig Erfgoed

michelle.segers@dezuidrand.be

GSM nummer: 0483/56 02 01

 

Anke Spans

Anke Spans

Medewerker Communicatie, Recreatie en Toerisme

anke.spans@dezuidrand.be 

GSM nummer: 0496/12 40 58   

     

Greet De Wilde

Greet De Wilde

Medewerker Landbouw                          

greet.dewilde@dezuidrand.be

GSM nummer: 0483/56 02 22

Dries Lauwers

Dries Lauwers

Projectmedewerker Trage Wegen

dries.lauwers@dezuidrand.be

GSM nummer: 0483/56 04 63

Lotte Meuleman (Provincie Antwerpen)

Lotte Meuleman

Medewerker Natuur en Landschap (Provincie Antwerpen)

Lotte.MEULEMAN@provincieantwerpen.be

GSM nummer: 0478/99 40 47

 

Sabine Caremans (Provincie Antwerpen)

Sabine Caremans

Coördinator strategisch project Beleefbare Open Ruimte Zuidrand (Provincie Antwerpen)

Sabine.CAREMANS@provincieantwerpen.be

GSM nummer: 0498/29 63 89